potrafiliśmy rozmawiać godzinami

Kochana siostra, przyjaciółka,zawsze mogłem na nią liczyć w każdej sytuacji i w złych chwilach nigdy nie byłem jej obojętny wspieraliśmy się nawzajem. Ona była dla mnie a ja byłem dla niej. Nigdy nie zapomnę jej pięknego uśmiechu na twarzy. Moja impreza urodzinowa Siostra Zośka pięknie uszykowana z uśmiechem, tańczyła i bawiła się do białego rana. Z ukochaną Zosieńką potrafiliśmy rozmawiać godzinami kiedy jechałem trasą, tylko czasem usłyszałem czekaj Brat bo mam klienta zaraz oddzwonię..

 Moja najstarsza siostra była dla mnie priorytetem, była to Kobieta o wielkim sercu, Zośka wiedziała o każdej sytuacji. Zawsze latem często słyszałem słowa "Brat przyjedźcie na Gapowo, porozmawiamy sobie, posiedzimy". Na jej twarzy wtedy widniał uśmiech, pokazywaliśmy sobie od razu zdjęcia wnuków. Rodzina dla niej była najważniejsza, lecz teraz bez Ciebie Kochana Zosieńko już nie będzie to samo. 

Nie jestem w stanie opisać tego co czuję, Ty siostra wiedziałaś jak bliska mojemu sercu jesteś i zawsze w nim pozostaniesz!💔

 Andrzej Nowik

Komentarze
* Ten email nie zostanie opublikowany na stronie.